آموزش تعمیرات موبایل

این وبلاگ جهت آموزش تعمیرات موبایل راه اندازی شده است

آموزش تعمیرات موبایل

این وبلاگ جهت آموزش تعمیرات موبایل راه اندازی شده است

۴ مطلب در شهریور ۱۳۹۸ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

امروزه برای ورود به یک رشته فنی و زمینی برای کار ، وقت و هزینه زیادی لازم است. با این حال ، اگر شما در دانشگاهی خوب نیستید یا نمی خواهید خیلی وقت و هزینه کنید ، ممکن است بخواهید راه های دیگر را امتحان کنید. مشاغلی مانند مکانیک خودکار بودن یا یک تکنسین آزمایشگاه فقط نیاز به یادگیری چند مفهوم اساسی دارد که می توانید بدون گذراندن زیاد ، از طریق دوره های کوتاه مدت یا میان مدت یاد بگیرید.

 

کار یک تکنسین تعمیر تلفن همراه یکی از این کارهاست. با این حال ، اگر مطمئن نیستید که به این زمینه بپیوندید ، همیشه می توانید به صورت رایگان آن را امتحان کنید. از این رو ، لیستی از وب سایت ها و منابع را برای یادگیری تعمیر تلفن همراه به صورت رایگان گردآوری کرده ایم.

 

یکی از بهترین راه ها برای یادگیری تعمیر تلفن همراه ، عبور از چندین وب سایت است که در حال حاضر آن را آموزش می دهند. مزایای این امر اینست که شما واقعاً وقت و هزینه زیادی را در این زمینه نمی گذرانید. در صورت تمایل می توانید به یک مرکز خدمات نیز بپیوندید. در هر صورت ، این مهارتهایی است که شما در مورد شغل نیز یاد می گیرید. منابع زیر به شما کمک می کنند بدون هیچ هزینه ای شروع به کار در آموزش کنید.

 

بهترین وب سایت ها برای یادگیری به صورت رایگان

1. iFixit.com
ifixit.com یکی از مشهورترین افراد در این زمینه است. این بخش گسترده ای دارد که می توانید نحوه تعمیر تلفن های همراه و تقریبا هر دستگاه الکترونیکی و اتومبیل را نیز بیاموزید. راهنماها کاملاً جامع و کاملاً سیستماتیک هستند.

 

آنها تصاویر و فیلم های گام به گام همراه با دستورالعمل ها دارند. راهنماها به خوبی طبقه بندی شده اند و مرور آنها بسیار آسان است.

 

آنها پیشگام در حق اصلاح حرکت هستند ، مفهومی که به مصرف کنندگان امکان ترمیم وسایل الکترونیکی و مکانیکی خود را می دهد.

 

 

 

2. Cellphonerepairtutorials
Cellphonerepairtutorials.blogspot.com وب سایت دیگری است که می توانید تعمیر تلفن همراه را از آن یاد بگیرید. اگرچه به عنوان ifixit به خوبی طراحی یا به روز نشده است ، این وب سایت دارای پست ها و آموزش های مهم زیادی در مورد چگونگی رفع مشکلات مختلف در تلفن های همراه است.

 

3. Allgsmtips.com
بسیاری از علاقه مندان به فناوری در خارج وجود دارند که دوست دارند تلفن های همراه را تعمیر کنند و یک وبلاگ را برای کمک به دیگران در خارج از کشور انجام دهند. این وبلاگها منبع خوبی برای درک نحوه کار تلفنهای همراه و نحوه تعمیر آنها هستند.

 

Allgsmtips.com نمونه بسیار خوبی برای چنین وبلاگهایی است. این راهنما ، آموزش و راهنمایی زیادی در مورد نحوه تعمیر تلفن های همراه دارد. تعداد بسیاری از پست های مرتبط با وبلاگ دیگر وجود دارد که علاقه شما به این زمینه را افزایش می دهد.

 

4. Vkrepair.com
Vkrepair یکی دیگر از وبلاگ های عالی است که به طور مرتب و عالی برای افرادی که می خواهند یاد بگیرند که چگونه تلفن های موبایل را یاد بگیرند ، عالی است. به طور دقیق ، مناسب برای افرادی که می خواهند محصولات سیب را تعمیر کنند از این وبلاگ بیشتر در مورد آن مشکلات صحبت می کند. در این وب سایت مقالات جالب و راهنمای تعمیر زیادی وجود دارد.

 

 

5. Mobilerepairingonline.com
وب سایت عالی دیگر برای یادگیری تعمیر موبایل mobilerepairingonline.com است. کلیه مقالات این وب سایت به درستی سازماندهی و فهرست بندی شده اند. می توانید به راحتی از طریق آنها مرور کنید و یاد بگیرید که چگونه تلفن همراه خود یا سایرین را تعمیر کنید.

 

 

6. انجمن GSM
یک مکان عالی برای جستجوی اطلاعات به صورت آنلاین همیشه انجمن ها است. در اینجا می توانید یک سؤال ارسال کنید و چندین عضو با رویکردهای مختلف به مسئله به سؤالات شما پاسخ خواهند داد.

 

8 قانون ایمنی را که توسط تکنسین های تعمیر تلفن همراه دنبال می شوند بخوانید

 

چندین انجمن مربوط به تعمیر تلفن همراه وجود دارد. Gsmhosting.com قدیمی ترین و بزرگترین در میان آنها است که تکنسین های تعمیر تلفن همراه از سراسر جهان مشکلات خود و همچنین راه حل ها را به اشتراک می گذارند. این یکی از بهترین انجمن ها مربوط به تعمیر تلفن همراه است.

 

 

بسیار منظمی سازمان یافته است و یافتن هر چیزی که می خواهید از طریق نوار جستجو بسیار آسان است. علاوه بر این ، به اکثر موضوعات پاسخ داده شده است و تمام موضوعات به درستی تعدیل شده و مرتباً به روز می شوند.

 

7. فناوری REWA
فناوری REWA یکی دیگر از کانالهای عالی برای جستجوی راه حلهای تعمیر تلفن همراه است. اگرچه دستورالعمل های صوتی انگلیسی وجود ندارد ، زیرنویس ها برای درک چگونگی عملکرد تعمیر بیش از اندازه کافی هستند.

 

عموماً با تلفن های پرچم دار سروکار دارد که نوعی روند نزولی محسوب می شود. اما در غیر این صورت ، آن را نیز دارای طیف وسیعی از فیلم ها با بررسی در مورد فن آوری های مختلف مورد استفاده در این زمینه است.

 

8. یوتیوب
YouTube یکی از بزرگترین منابع برای یادگیری تقریباً هر چیزی است. تقریباً در مورد هر تکنیک مربوط به تعمیر تلفن همراه در یوتیوب چندین آموزش ویدیویی وجود دارد. بهترین بخش در این مورد این است که برای مشاهده این فیلم ها نیازی به پرداخت هزینه ای ندارید.

 

 

چندین کانال مربوط به تعمیر تلفن همراه را خواهید یافت. تعمیر Go Cell Phone نمونه ای عالی با بیش از 350 فیلم در مورد موضوع است. دستورالعمل ها واضح است ، همچنین به شما گفته می شود از چه ابزارهایی باید استفاده کنید.

 

همچنین فیلم های گاه به گاه برای بحث در مورد تحولات جدید فن آوری در صنعت و گپ زدن با تکنسین های دیگر وجود دارد.

 

و البته وبلاگ انستیتو پریزم ...
وبلاگ انستیتو پریزم همچنین نکات ارزشمندی در مورد تعمیر تلفن همراه ارائه می دهد. برای برخی از اخبار ، نکات و آموزشهای جالب از وبلاگ ما دیدن کنید.

 • محمد سهیلی
 • ۰
 • ۰

 

 

Google Pixel 3 یکی از دوربین های هوشمند بهتر را تا کنون ارائه می دهد و به خاطر ویژگی هایی مانند Night Sight و کیفیت عکس هایی که می تواند با یک لنز دوربین داشته باشد ، مورد ستایش قرار گرفته است. با وجود این تمجیدها ، به نظر می رسد گوگل به طور جدی قدم های بیشتری را بر روی گوگل پیکسل 4 خواهد گذاشت. طبق گزارشی از 9to5Google ، که "منبع موثق" را ذکر می کند ، پیکسل 4 یک "حالت حرکت" جدید و همچنین ارائه خواهد داد حالت حتی بهتر دید در شب.

بنابراین این ویژگی های جدید دقیقا چه چیزی ارائه می دهند؟ براساس این گزارش ، Motion Mode اساساً برای گرفتن عکس های ورزشی و عکس های اکشن ، با سوژه های متحرک متمرکز در پیش زمینه و پیش زمینه مبهم خوب است. این امر باعث می شود تا دوربین پیکسل 4 با دوربین گران قیمت تری مطابقت داشته باشد.

 

شاید حتی جالب تر از Motion Mode ، اضافه کردن حالت Night Side حتی بهتر نیز باشد. Night Sight در حال حاضر به کاربران امکان می دهد در موقعیت های کم نور عکس های نسبتاً واضحی بگیرند ، اما Sight Night Pixel 4 ممکن است بتواند از عکس های ستاره ها در آسمان شب عکس بگیرد. گوگل ظاهراً در بازاریابی تلفن خود روی این توانایی تمرکز خواهد کرد.

وقتی از دوربین پیکسل 4 استفاده می شود ، تصور چندانی از آن باقی نمانده است. گزارش های قبلی خاطرنشان می کنند که پیکسل 4 به جای یکی از دو سنسور دوربین در پشت خود ارائه می دهد که شامل یک سنسور اولیه 12 مگاپیکسلی و لنز تله فوتو 16 مگاپیکسلی است. دوربین جلوی آن لنزهایی با زاویه دید عریض خواهد بود.

مشخصات دیگر نیز به شدت فاش شده است. به راحتی می توان فرض کرد که پیکسل 4 از پردازنده Qualcomm Snapdragon 855 بهره خواهد برد ، اما گزارش ها حاکی از آن است که 6 گیگابایت رم و گزینه های 64 یا 128 گیگابایت حافظه نیز ارائه می دهد. انتظار می رود گوگل با افزودن سنسور دوربین Project Soli ، کنترل ژست ها را بر روی گوشی افزایش دهد. این به کاربران امکان می دهد بدون نیاز به لمس کردن گوشی ، تلفن را کنترل کنند. آخر ، انتظار می رود که گوگل با توجه به موفقیت صفحه نمایش OnePlus 7 Pro‘ ، صفحه نمایش 90 هرتز را به گوشی ارائه دهد - که علاوه بر این خوش آمدید.

 

 

 
 • محمد سهیلی
 • ۰
 • ۰

در یک مسابقه زیبایی تلفن هوشمند ، گلکسی S7 Edge سامسونگ بسیار دشوار خواهد بود. این فقط یک تلفن زیبا نیست. همچنین قدرتمند و دارای ویژگی های کاملی است ، اما کامل نیست.
ما در حال حفاری در اطراف هستیم تا ببینیم چه مشکلاتی Galaxy S7 Edge در اکثر مواقع به صورت آنلاین روبرو می شود. ما در اینجا چند مسئله را شناسایی کرده ایم و ایده هایی در مورد چگونگی رفع آنها یا کار در اطراف آنها داریم. اولین کاری که می خواهید انجام دهید ، برای محافظت از آن شیشه های لغزنده ، شکننده و مستعد اثر انگشت ، گرفتن یکی از بهترین موارد Galaxy S7 Edge است.

Glitch: اسکنر اثر انگشت کار نمی کند
بعضی اوقات ، ممکن است متوجه شوید که S7 Edge به طور ناگهانی تشخیص اثر انگشت خود را متوقف کرده و برای دستیابی مجبور به وارد کردن پین یا رمز عبور خود هستید. دلیل مشخصی برای این امر وجود ندارد. همچنین ممکن است متوجه شوید که وارد کردن اثر انگشت جدید کارایی ندارد. در اینجا چه باید کرد:

 

راه حل های بالقوه:

با بازنشانی دکمه های روشن و خاموش و روشن کردن در کنار هم ، با بازنشانی ساده شروع کنید تا S7 Edge خاموش شود. احتمالاً حس می کنید سنسور اثر انگشت پس از این کار به حالت عادی برگشته است.
اگر هنوز کار نمی کند ، سعی کنید پارتیشن کش را پاک کنید. با نگه داشتن دکمه روشن و خاموش کردن فشار ، S7 Edge را خاموش کنید. هنگامی که خاموش است ، دکمه های Power ، Volume up و Home را همزمان نگه دارید تا دستگاه روشن شود. می توانید رها کنید و باید نماد Android و سپس صفحه بازیابی را مشاهده کنید. برای برجسته کردن پارتیشن حافظه پنهان و سپس Power برای انتخاب آن ، از Volume down استفاده کنید. بله و سپس دوباره قدرت را انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، گزینه Power را فشار دهید تا اکنون سیستم Reboot انتخاب شود.
اگر اسکنر اثر انگشت هنوز بعد از این کار نمی کند ، وقت آن است که در مورد تعمیر با سامسونگ تماس بگیرید.

 

مشکل: خطوط شفاف خاکستری افقی
تعداد معدودی از مردم یک سری از سه یا چهار خط شفاف خاکستری را گزارش کرده اند که به صورت افقی در صفحه S7 Edge ظاهر می شوند. متأسفانه ، به نظر می رسد این یک نقص سخت افزاری با صفحه نمایش است.

راه حل:

برای باز کردن سایه اعلان ، از بالای صفحه به پایین بکشید و ضربه بزنید تا کادر خودکار کنار روشنایی را تیک بزنید ، سپس آن را به حداکثر سرعت بکشید. این خطوط دیگر قابل مشاهده نیستند ، اما حداکثر روشنایی قصد دارد باتری شما را خیلی سریع تخلیه کند.
می توانید از یک برنامه مانند Twilight برای اعمال فیلتر صفحه استفاده کنید و ببینید که آیا می توانید جلوه آن را کاهش دهید.
راه حل:

شما باید با شرکت مخابراتی ، خرده فروشی یا سامسونگ خود تماس بگیرید و یک گوشی تعمیر یا جایگزینی دریافت کنید.

 

شماره: S7 Edge به طور خودکار یخ زدگی یا مجدداً راه اندازی می شود
تعدادی از افراد از یخ زدگی S7 Edge یا شروع مجدد خود به ظاهر تصادفی ناامید شده اند. چندین دلیل بالقوه مختلف برای این امر وجود دارد ، بنابراین در اینجا چه باید کرد:

راه حل های بالقوه:

این یک فرصت خوب است که برنامه ای که نصب کرده اید باعث ایجاد مشکل شود. می توانید با استفاده از حالت ایمن چک کنید. دکمه روشن / خاموش را فشار داده و نگه دارید ، سپس روی خاموش کردن فشار دهید تا S7 Edge خاموش شود. دکمه پاور را بر روی اولین صفحه Samsung Galaxy S7 Edge فشار داده و نگه دارید ، تا زمانی که نماد سامسونگ را مشاهده کنید ، پس از آن قدرت را رها کنید و Volume را فشار دهید و نگه دارید و هنگامی که S7 Edge شروع به کار کرد ، حالت امن را در پایین سمت چپ بگوید . اگر مشکل از بین رفته است ، پس می دانید که یک برنامه مقصر است. می توانید با فشار دادن و نگه داشتن دکمه روشن و خاموش کردن راه اندازی مجدد ، از حالت ایمن خارج شوید. می توانید برنامه ها را یک به یک از بین برده و تست کنید ، یا از همه چیز نسخه پشتیبان تهیه کنید و به تنظیمات> پشتیبان گیری و تنظیم مجدد> تنظیم مجدد داده های کارخانه بروید ، سپس برنامه ها را به صورت انتخابی نصب کنید و دوباره آنها را آزمایش کنید.
اگر این کمکی نکرد ، سعی کنید پارتیشن حافظه پنهان را پاک کنید. با نگه داشتن دکمه روشن و خاموش کردن فشار ، S7 Edge را خاموش کنید. هنگامی که خاموش است ، دکمه های Power ، Volume up و Home را همزمان نگه دارید تا دستگاه روشن شود. می توانید هنگامی که نماد Android را می بینید و سپس صفحه بازیابی ظاهر می شود ، رها کنید. برای برجسته کردن پارتیشن حافظه پنهان و سپس Power برای انتخاب آن ، از Volume down استفاده کنید. بله و سپس دوباره قدرت را انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، گزینه Power را فشار دهید تا اکنون سیستم Reboot انتخاب شود.
اگر در S7 Edge کارت MicroSD دارید ، پس سعی کنید تلفن را برگردانید و کارت MicroSD را بیرون بیاورید ، سپس تست کنید تا ببینید آیا این مشکل همچنان ادامه دارد یا خیر.
همچنین می توانید تلفن را خاموش کرده و سیم کارت را جدا کنید ، سپس آن را دوباره روشن کنید و تست کنید تا ببینید مشکل از بین رفته است یا خیر. اگر این کار کرد ، سپس با شرکت مخابراتی خود تماس بگیرید و یک سیم کارت جدید بخواهید.
هنوز شانس نیست؟ از تمام پرونده های گرانبها خود نسخه پشتیبان تهیه کرده و تنظیم مجدد کارخانه را امتحان کنید. به تنظیمات> تهیه نسخه پشتیبان و تنظیم مجدد> تنظیم مجدد داده های کارخانه بروید. هنگام تنظیم مجدد تلفن ، نسخه پشتیبان خود را بازیابی نکنید ، ببینید که ابتدا مشکل از بین رفته است یا خیر.
اگر هنوز بعد از تنظیم مجدد کارخانه مشکلی دارید ، وقت آن است که با شرکت مخابراتی ، خرده فروشی یا سامسونگ تماس بگیرید و یک گوشی تعمیر یا جایگزینی دریافت کنید.

 • محمد سهیلی
 • ۰
 • ۰

تلفن های هوشمند معمولاً با استفاده طولانی مدت مانند هنگام پخش بازی های گسترده و پخش فیلم ها و موسیقی آنلاین گرمتر می شوند. مانند رایانه ها ، تلفن های هوشمند نیز هنگام خستگی پردازنده و باتری ، گرما ایجاد می کنند. این یک واکنش طبیعی است ، به این معنی که تلفن هنگام استراحت و خنک شدن تلفن باید به دمای معمولی خود برگردد. اما هنگامی که تلفن حتی در صورت عدم استفاده بسیار داغ می شود ، این مسئله قبلاً بیانگر اشتباه است و به اقدامات سریع نیاز دارد.

گرمای بیش از حد یکی از مشکلاتی است که معمولاً صاحبان آیفون پس از نصب به روزرسانی های جدید iOS با آن روبرو می شوید. این در حالی است که دمای دستگاه از 35 درجه سانتیگراد فراتر می رود. این یک مسئله مشترک بعد از بروزرسانی است به خصوص وقتی که بروزرسانی در اندازه فایل عظیم ارائه می شود. اندازه پرونده هر چه بزرگتر باشد ، نصب کامل آن بر روی تلفن طولانی تر طول می کشد. بنابراین ، هرچه پردازنده و باتری تلفن (CPU) خسته تر شوید ، می توانید تبدیل شوید. اما پس از نصب کامل به روزرسانی ، تلفن باید به محیط دمای عملکرد عادی خود برگردد. اما اگر این اتفاق نیفتاد ، باید کاری انجام دهید. تا زمانی که صدمه سخت افزاری روی هیچکدام از اجزای آیفون شما وجود نداشته باشد ، حل مشکل در پایان شما امکان پذیر است.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که برخی راه حل ها را امتحان کنید تا مسائل مربوط به نرم افزار را رد کنید که ممکن است باعث گرم شدن گوشی شود. در زیر برجسته های راه حل های عمومی و روش های پیشنهادی برای مقابله با مشکل گرمای بیش از حد در دستگاه جدید اپل آیفون XS ارائه شده است. برای اطلاع از آنچه که احتمالاً باعث شده است دستگاه جدید iOS شما باعث گرم شدن بیش از حد و چگونگی رفع آن شود ، در ادامه بخوانید.

اما قبل از هر چیز دیگری ، اگر مشکل دیگری با تلفن خود دارید ، صفحه عیب یابی ما را کنار بگذارید زیرا قبلاً صدها شماره گزارش شده توسط دارندگان را بررسی کرده ایم. احتمال این است که راه حلهای موجود در وب سایت ما وجود داشته باشد یا حداقل ، مشکلات مشابهی وجود داشته باشد که قبلاً آنها را برطرف کرده ایم. بنابراین ، سعی کنید مواردی را پیدا کنید که مشابه یا مربوط به مشکل شما باشند. اگر به کمک بیشتر احتیاج دارید ، با پر کردن پرسشنامه شماره آیفون ، با ما تماس بگیرید.

 

 

راه حل اول: همه برنامه های پس زمینه را در iPhone XS خود پاک کنید.

برنامه های سرکش معمولاً مقصر اصلی هستند به خصوص اگر مستقیماً بر پردازنده آیفون تأثیر بگذارند. برنامه هایی که معمولاً سرکش می روند برنامه هایی هستند که در پس زمینه اجرا می شوند (برنامه های پس زمینه). در حالی که برنامه های پس زمینه هنگام کار چند وظیفه ای نقش مهمی را ایفا می کنند ، می توانند به خصوص هنگام خراب شدن یا خراب شدن مشکلاتی را به وجود آورند. برای رد این امر ، سعی کنید همه برنامه های پس زمینه در iPhone XS خود را با این مراحل پاک کنید: از صفحه اصلی ، انگشت خود را بکشید و مکث کنید.

 

برای حرکت در پیش نمایش برنامه ها ، انگشت خود را به راست یا چپ بکشید. برای بستن آن ، پیش‌نمایش برنامه را بکشید. همین کار را با بقیه برنامه های پس زمینه انجام دهید. بعد از پاک کردن همه برنامه های پس زمینه ، مانند معمول از آیفون خود استفاده کنید و ببینید آیا هنوز هم بیش از حد گرم است یا خیر. اگر این کار را انجام داد ، سپس حرکت کنید و راه حل بعدی را امتحان کنید. راه حل دوم: مجبور شوید iPhone XS را مجدداً راه اندازی کنید. انجام یک راه اندازی مجدد نیرو همان نتیجه مثبت را دارد که یک تنظیم مجدد نرم انجام می دهد اما به روشی متفاوت انجام می شود. این روش دیگری برای پاک کردن فوری کلیه برنامه های نادرست از جمله برنامه هایی است که باعث شده آیفون بیش از حد گرم شود. مشابه یک بازنشانی نرم ، انجام مجدد نیرو بر داده های داخلی ذخیره شده در حافظه تلفن تأثیر نمی گذارد ، بنابراین نیازی به تهیه نسخه پشتیبان از پرونده های قبلی نیست.

 

آموزش تعمیرات موبایل

در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است: دکمه Volume Up را فشار داده و سریعاً آزاد کنید. دکمه Volume Down را فشار داده و به سرعت آزاد کنید. سپس ، دکمه روشن / خاموش را در کنار تلفن فشار داده و نگه دارید و هنگام راه اندازی مجدد تلفن ، آزاد کنید. راه اندازی مجدد نیرو غالباً برای رفع یک دستگاه غیرمترقبه و به همین ترتیب برای خلاص شدن از خطاهای نرم افزاری جزئی که باعث بروز گرمای بیش از حد در آیفون XS شما می شود ، استفاده می شود. راه حل سوم: برنامه ها و خدمات بد را در iPhone X خود حذف کنید. اگر iPhone XS شما بعد از نصب یک برنامه جدید شروع به گرم شدن بیش از اندازه کنید ، آن برنامه می تواند مقصر این امر باشد. برای پیدا کردن ، سعی کنید برنامه مشکوک را به طور موقت غیرفعال کنید. اگر این علامت در حالی که برنامه غیرفعال است رخ ندهد ، برنامه بد ماشه است و بنابراین نیاز به حذف دارد. غیرفعال کردن برنامه ها در iOS با فعال کردن محدودیت ها انجام می شود. در اینجا آمده است: برنامه تنظیمات را از صفحه اصلی خود باز کنید. روی زمان صفحه ضربه بزنید. روی محدودیت های محتوا و حریم خصوصی ضربه بزنید. در صورت درخواست ، کد عبور دستگاه خود را وارد کرده و تأیید کنید.

 

سوئیچ کنار محتوا و حریم خصوصی را تغییر دهید. سپس روی برنامه های مجاز ضربه بزنید. برنامه مشکوک را پیدا کنید و سپس روی آن سوئیچ را در کنار آن برنامه ضربه بزنید تا غیرفعال شود. برای حذف یا حذف دائمی برنامه مشکل ساز در iPhone XS خود ، ادامه این مراحل را دنبال کنید: به صفحه اصلی بروید. بر روی نماد برنامه ای که می خواهید حذف کنید ، ضربه بزنید و نگه دارید. هنگامی که نمادها شروع به لرزیدن می کنند ، روی X در گوشه سمت چپ بالای نماد برنامه ضربه بزنید تا حذف شود. سپس بر روی Delete بزنید تا برنامه و داده های آن از سیستم iPhone خود حذف شود. راه اندازی مجدد / نرم افزار مجدد تنظیم مجدد نرم افزار iPhone XS خود را پس از حذف موفقیت آمیز برنامه بد ، و سپس سعی کنید ببینید که آیا iPhone شما هنوز هم بیش از حد گرم می شود یا خیر. راه حل چهارم: تنظیم مجدد کلیه تنظیمات در iPhone XS خود را. تنظیمات آیفون شما بر اساس تنظیمات برگزیده شما قابل تنظیم است.

با این حال ، اعمال تغییر تنظیمات نامعتبر نیز می تواند علائم جانبی را ایجاد کند. اگر بعد از ایجاد تغییراتی در تنظیمات ، آیفون شما شروع به گرم شدن بیش از حد کرد ، این می تواند دلیل اصلی مشکل باشد. اگر هنوز هم می توانید به یاد بیاورید که کدام گزینه ها و تنظیمات تغییر کرده و چگونه تغییر کرده اند ، می توانید آنها را دوباره به تنظیمات قبلی خود برگردانید. اما اگر این امکان پذیر نباشد ، می توانید به جای آن همه تنظیمات را دوباره تنظیم کنید. برخلاف تنظیم مجدد اصلی یا تنظیم مجدد کارخانه ، این فرآیند روی هیچ گونه اطلاعات ذخیره شده در حافظه داخلی دستگاه شما تأثیر نمی گذارد ، بنابراین نمی توانید اطلاعات شخصی خود را از دست دهید. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است: روی صفحه اصلی روی تنظیمات ضربه بزنید. عمومی را انتخاب کنید. به بازنشانی بروید و روی آن ضربه بزنید. گزینه تنظیم مجدد همه تنظیمات را انتخاب کنید. د

ر صورت درخواست ادامه کار ، کد عبور دستگاه خود را وارد کنید. برای تأیید تنظیم مجدد تنظیمات ، روی این گزینه ضربه بزنید. با تنظیم مجدد و تنظیم مجدد تنظیمات و گزینه ها در مقادیر پیش فرض یا اصلی ، آیفون شما باید به طور خودکار مجدداً راه اندازی شود. ببینید آیا این مشکل را برطرف کرده است یا خیر. راه حل پنجم: آخرین نسخه iOS موجود برای iPhone XS خود را نصب کنید. اشکالات نرم افزاری و نرم افزارهای مخرب همچنین می توانند باعث گرم شدن دستگاه شوند. برای رهایی از چنین مجرمی ، نصب آخرین نسخه iOS موجود برای تلفن شما می تواند کمک کند. اپل به طور معمول نسخه های جدید iOS را که حاوی پچ ثابت هستند را حل می کند تا مشکلات دستگاه موجود را که توسط اشکالات و بدافزارهای تصادفی ایجاد شده است ، برطرف کند. برای بررسی بروزرسانی جدید iOS در iPhone XS خود ، این مراحل را دنبال کنید: به صفحه اصلی بروید و روی تنظیمات ضربه بزنید. روی General ضربه بزنید. روی به روز رسانی نرم افزار ضربه بزنید. صبر کنید تا اعلان به روزرسانی ظاهر شود.

 

جزئیات و نیازهای به روزرسانی را بخوانید و بررسی کنید. قبل از بروزرسانی ، از کلیه پرونده های مهم خود برای حفظ امنیت نسخه پشتیبان تهیه کنید. آیفون شما باید حداقل 50 درصد عمر باتری و دسترسی به اینترنت Wi-Fi پایدار داشته باشد. بعد از تنظیم همه ، دستورالعمل های روی صفحه را برای بارگیری و نصب بروزرسانی جدید در iOS دنبال کنید. پس از نصب به روزرسانی ، iPhone XS را مجدداً راه اندازی کنید تا بتوانید از سیستم جدید استفاده کنید

 • محمد سهیلی