آموزش تعمیرات موبایل

این وبلاگ جهت آموزش تعمیرات موبایل راه اندازی شده است

آموزش تعمیرات موبایل

این وبلاگ جهت آموزش تعمیرات موبایل راه اندازی شده است

  • ۰
  • ۰

تلفن های هوشمند معمولاً با استفاده طولانی مدت مانند هنگام پخش بازی های گسترده و پخش فیلم ها و موسیقی آنلاین گرمتر می شوند. مانند رایانه ها ، تلفن های هوشمند نیز هنگام خستگی پردازنده و باتری ، گرما ایجاد می کنند. این یک واکنش طبیعی است ، به این معنی که تلفن هنگام استراحت و خنک شدن تلفن باید به دمای معمولی خود برگردد. اما هنگامی که تلفن حتی در صورت عدم استفاده بسیار داغ می شود ، این مسئله قبلاً بیانگر اشتباه است و به اقدامات سریع نیاز دارد.

گرمای بیش از حد یکی از مشکلاتی است که معمولاً صاحبان آیفون پس از نصب به روزرسانی های جدید iOS با آن روبرو می شوید. این در حالی است که دمای دستگاه از 35 درجه سانتیگراد فراتر می رود. این یک مسئله مشترک بعد از بروزرسانی است به خصوص وقتی که بروزرسانی در اندازه فایل عظیم ارائه می شود. اندازه پرونده هر چه بزرگتر باشد ، نصب کامل آن بر روی تلفن طولانی تر طول می کشد. بنابراین ، هرچه پردازنده و باتری تلفن (CPU) خسته تر شوید ، می توانید تبدیل شوید. اما پس از نصب کامل به روزرسانی ، تلفن باید به محیط دمای عملکرد عادی خود برگردد. اما اگر این اتفاق نیفتاد ، باید کاری انجام دهید. تا زمانی که صدمه سخت افزاری روی هیچکدام از اجزای آیفون شما وجود نداشته باشد ، حل مشکل در پایان شما امکان پذیر است.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که برخی راه حل ها را امتحان کنید تا مسائل مربوط به نرم افزار را رد کنید که ممکن است باعث گرم شدن گوشی شود. در زیر برجسته های راه حل های عمومی و روش های پیشنهادی برای مقابله با مشکل گرمای بیش از حد در دستگاه جدید اپل آیفون XS ارائه شده است. برای اطلاع از آنچه که احتمالاً باعث شده است دستگاه جدید iOS شما باعث گرم شدن بیش از حد و چگونگی رفع آن شود ، در ادامه بخوانید.

اما قبل از هر چیز دیگری ، اگر مشکل دیگری با تلفن خود دارید ، صفحه عیب یابی ما را کنار بگذارید زیرا قبلاً صدها شماره گزارش شده توسط دارندگان را بررسی کرده ایم. احتمال این است که راه حلهای موجود در وب سایت ما وجود داشته باشد یا حداقل ، مشکلات مشابهی وجود داشته باشد که قبلاً آنها را برطرف کرده ایم. بنابراین ، سعی کنید مواردی را پیدا کنید که مشابه یا مربوط به مشکل شما باشند. اگر به کمک بیشتر احتیاج دارید ، با پر کردن پرسشنامه شماره آیفون ، با ما تماس بگیرید.

 

 

راه حل اول: همه برنامه های پس زمینه را در iPhone XS خود پاک کنید.

برنامه های سرکش معمولاً مقصر اصلی هستند به خصوص اگر مستقیماً بر پردازنده آیفون تأثیر بگذارند. برنامه هایی که معمولاً سرکش می روند برنامه هایی هستند که در پس زمینه اجرا می شوند (برنامه های پس زمینه). در حالی که برنامه های پس زمینه هنگام کار چند وظیفه ای نقش مهمی را ایفا می کنند ، می توانند به خصوص هنگام خراب شدن یا خراب شدن مشکلاتی را به وجود آورند. برای رد این امر ، سعی کنید همه برنامه های پس زمینه در iPhone XS خود را با این مراحل پاک کنید: از صفحه اصلی ، انگشت خود را بکشید و مکث کنید.

 

برای حرکت در پیش نمایش برنامه ها ، انگشت خود را به راست یا چپ بکشید. برای بستن آن ، پیش‌نمایش برنامه را بکشید. همین کار را با بقیه برنامه های پس زمینه انجام دهید. بعد از پاک کردن همه برنامه های پس زمینه ، مانند معمول از آیفون خود استفاده کنید و ببینید آیا هنوز هم بیش از حد گرم است یا خیر. اگر این کار را انجام داد ، سپس حرکت کنید و راه حل بعدی را امتحان کنید. راه حل دوم: مجبور شوید iPhone XS را مجدداً راه اندازی کنید. انجام یک راه اندازی مجدد نیرو همان نتیجه مثبت را دارد که یک تنظیم مجدد نرم انجام می دهد اما به روشی متفاوت انجام می شود. این روش دیگری برای پاک کردن فوری کلیه برنامه های نادرست از جمله برنامه هایی است که باعث شده آیفون بیش از حد گرم شود. مشابه یک بازنشانی نرم ، انجام مجدد نیرو بر داده های داخلی ذخیره شده در حافظه تلفن تأثیر نمی گذارد ، بنابراین نیازی به تهیه نسخه پشتیبان از پرونده های قبلی نیست.

 

آموزش تعمیرات موبایل

در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است: دکمه Volume Up را فشار داده و سریعاً آزاد کنید. دکمه Volume Down را فشار داده و به سرعت آزاد کنید. سپس ، دکمه روشن / خاموش را در کنار تلفن فشار داده و نگه دارید و هنگام راه اندازی مجدد تلفن ، آزاد کنید. راه اندازی مجدد نیرو غالباً برای رفع یک دستگاه غیرمترقبه و به همین ترتیب برای خلاص شدن از خطاهای نرم افزاری جزئی که باعث بروز گرمای بیش از حد در آیفون XS شما می شود ، استفاده می شود. راه حل سوم: برنامه ها و خدمات بد را در iPhone X خود حذف کنید. اگر iPhone XS شما بعد از نصب یک برنامه جدید شروع به گرم شدن بیش از اندازه کنید ، آن برنامه می تواند مقصر این امر باشد. برای پیدا کردن ، سعی کنید برنامه مشکوک را به طور موقت غیرفعال کنید. اگر این علامت در حالی که برنامه غیرفعال است رخ ندهد ، برنامه بد ماشه است و بنابراین نیاز به حذف دارد. غیرفعال کردن برنامه ها در iOS با فعال کردن محدودیت ها انجام می شود. در اینجا آمده است: برنامه تنظیمات را از صفحه اصلی خود باز کنید. روی زمان صفحه ضربه بزنید. روی محدودیت های محتوا و حریم خصوصی ضربه بزنید. در صورت درخواست ، کد عبور دستگاه خود را وارد کرده و تأیید کنید.

 

سوئیچ کنار محتوا و حریم خصوصی را تغییر دهید. سپس روی برنامه های مجاز ضربه بزنید. برنامه مشکوک را پیدا کنید و سپس روی آن سوئیچ را در کنار آن برنامه ضربه بزنید تا غیرفعال شود. برای حذف یا حذف دائمی برنامه مشکل ساز در iPhone XS خود ، ادامه این مراحل را دنبال کنید: به صفحه اصلی بروید. بر روی نماد برنامه ای که می خواهید حذف کنید ، ضربه بزنید و نگه دارید. هنگامی که نمادها شروع به لرزیدن می کنند ، روی X در گوشه سمت چپ بالای نماد برنامه ضربه بزنید تا حذف شود. سپس بر روی Delete بزنید تا برنامه و داده های آن از سیستم iPhone خود حذف شود. راه اندازی مجدد / نرم افزار مجدد تنظیم مجدد نرم افزار iPhone XS خود را پس از حذف موفقیت آمیز برنامه بد ، و سپس سعی کنید ببینید که آیا iPhone شما هنوز هم بیش از حد گرم می شود یا خیر. راه حل چهارم: تنظیم مجدد کلیه تنظیمات در iPhone XS خود را. تنظیمات آیفون شما بر اساس تنظیمات برگزیده شما قابل تنظیم است.

با این حال ، اعمال تغییر تنظیمات نامعتبر نیز می تواند علائم جانبی را ایجاد کند. اگر بعد از ایجاد تغییراتی در تنظیمات ، آیفون شما شروع به گرم شدن بیش از حد کرد ، این می تواند دلیل اصلی مشکل باشد. اگر هنوز هم می توانید به یاد بیاورید که کدام گزینه ها و تنظیمات تغییر کرده و چگونه تغییر کرده اند ، می توانید آنها را دوباره به تنظیمات قبلی خود برگردانید. اما اگر این امکان پذیر نباشد ، می توانید به جای آن همه تنظیمات را دوباره تنظیم کنید. برخلاف تنظیم مجدد اصلی یا تنظیم مجدد کارخانه ، این فرآیند روی هیچ گونه اطلاعات ذخیره شده در حافظه داخلی دستگاه شما تأثیر نمی گذارد ، بنابراین نمی توانید اطلاعات شخصی خود را از دست دهید. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است: روی صفحه اصلی روی تنظیمات ضربه بزنید. عمومی را انتخاب کنید. به بازنشانی بروید و روی آن ضربه بزنید. گزینه تنظیم مجدد همه تنظیمات را انتخاب کنید. د

ر صورت درخواست ادامه کار ، کد عبور دستگاه خود را وارد کنید. برای تأیید تنظیم مجدد تنظیمات ، روی این گزینه ضربه بزنید. با تنظیم مجدد و تنظیم مجدد تنظیمات و گزینه ها در مقادیر پیش فرض یا اصلی ، آیفون شما باید به طور خودکار مجدداً راه اندازی شود. ببینید آیا این مشکل را برطرف کرده است یا خیر. راه حل پنجم: آخرین نسخه iOS موجود برای iPhone XS خود را نصب کنید. اشکالات نرم افزاری و نرم افزارهای مخرب همچنین می توانند باعث گرم شدن دستگاه شوند. برای رهایی از چنین مجرمی ، نصب آخرین نسخه iOS موجود برای تلفن شما می تواند کمک کند. اپل به طور معمول نسخه های جدید iOS را که حاوی پچ ثابت هستند را حل می کند تا مشکلات دستگاه موجود را که توسط اشکالات و بدافزارهای تصادفی ایجاد شده است ، برطرف کند. برای بررسی بروزرسانی جدید iOS در iPhone XS خود ، این مراحل را دنبال کنید: به صفحه اصلی بروید و روی تنظیمات ضربه بزنید. روی General ضربه بزنید. روی به روز رسانی نرم افزار ضربه بزنید. صبر کنید تا اعلان به روزرسانی ظاهر شود.

 

جزئیات و نیازهای به روزرسانی را بخوانید و بررسی کنید. قبل از بروزرسانی ، از کلیه پرونده های مهم خود برای حفظ امنیت نسخه پشتیبان تهیه کنید. آیفون شما باید حداقل 50 درصد عمر باتری و دسترسی به اینترنت Wi-Fi پایدار داشته باشد. بعد از تنظیم همه ، دستورالعمل های روی صفحه را برای بارگیری و نصب بروزرسانی جدید در iOS دنبال کنید. پس از نصب به روزرسانی ، iPhone XS را مجدداً راه اندازی کنید تا بتوانید از سیستم جدید استفاده کنید

  • ۹۸/۰۶/۱۶
  • محمد سهیلی

تعمیر iphone x

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی